Yurt Dışından Gelen  Yabancı Hastalara Genital Siğil Tedavisi Yapan Klinik Doktor İstanbul.. HPV Kulübü
 

Yurt Dışı hastalara HPV Tedavisi Hizmeti,

Lohusalıkta Genital Siğiller Arttı / HPV Moral Bozukluğu

Hocam Selamlar. İnternet'ten öğrene bildiğim kadarı ile eşim ve bende bu genital siğillerden bulunmakta. Bendekiler sayıları 30un üstünde, eşimde bulunanlar ise 2-3 ad. Yurt dışında  Rusya da  bulunduğumuz için kesin bir tanı veya tedavi yaptıramıyoruz. Hocam Bana Yardımcı olmanız gerek. Eşim  2 ay  önce doğum yaptı. Daha önce bu  Genital Siğillerden onda yoktu. Doğumdan 1ay önce rahim ağzında  2 tane tane cıktı , vajina siğili çok kaşıntı yaptı ilk çıkarken ve şimdi bir kaç tane. İnternet'ten okuduğu bilgilerle kafasına  vajina ve rahim kanseri olduğu gibi bir soru işareti taktı ve geceyi gündüzü kendine zindan ediyor.

Malum loğusalık döneminin de kendisini iyi hissetmesi için elimden geleni yapıyorum, lohusalık depresyonu var fakat bu lohusalıkta çokan HPV ye bağlı genital siğiller moralini bozuyor  ama bazen elimden hiç bir şey gelmiyor.

Süt verirken bu genital siğil tedavisi lohusalıkta olur mu, bebeğe emziriken bu hpv geçer mi, genital siğil varken ilişki olabilir mi

Yıllık iznimiz  1 ay sonra olacak. Erzincana gitmeden önce tedavi için İstanbula size geleceğiz.  Lazerle hpv tedavisi için eğer bir aksilik olmazsa ve gelmeden sizinle irtibata geçip muhakkak tedavi olmak için uğrayacağız. bu zaman içinde hpv tedavisi öncesi yapmamız gerekenler  bize tavsiyeleriniz var mıdır.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.