Yalnış Genital Siğil Tedavisi Oldum, Koter Tedavisi .. HPV Kulübü
 

Genital Siğil Koter Tedavisi Sonrası,Yanlış Tedavi

Nevra hanım;
Öncelikle kolay gelsin..Sitenizi tesadüf üzerine internette gördüm ve inceleme fırsatı buldum.İçerik ve bilgilendirme acısından cok yararlı,emeği gecen herkesi kutluyorum..
Benim sorunuma gelince,bana Ocak  ayında kondilom teşhisi konuldu  ve 15 gün sonra maalesef bir merkezde  koter  ile vajinada siğil  yakma tedavi oldum.Malesef kı siğiller  10 gün sonra tekrarladı , elektrokoter ile yakma işlemi sonrası çektiğim ağrı ve çile işin cabası.. ve sanırım yeniden olmam gerekiyor, sizde tedavi olan bir arkadaşım çok rahat bir tedavi sonrası geçirmiş ve iz de kalmamış
Ancak koterden sonra hi bir ilac kullanmadım doktorum sadece yaralı bölgeye bepanthene kullanmamı söyledi.Herhangi bir aşı olmadı,siğillerin yenilediğini goruncede yaralar iyileşince tekrar koter yapalım dedi..Smear ve tipleme testini sorduğumda da koterler bitsin,siğiller gecince yaparız dedi.Ben sgk anlaşmalı özel  bir merkeze  gidiyorum,ancak açıkcası tedavi ,bilgilendirme ve teşhis açısından doktorumdan memnun kalmadım..
Muayene ve genital siğil ücretlerinizi  öğrenebilir miyim?
şimdiden teşekkürler.
İyi günler dilerim..


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.