Vajinada Et Beni / HPV Macerası .. HPV liler Kulübü
 

Bir HPV Macerası, Vajinada et beni

Merhaba,

Sizin yazılarınızı buldm şans eseri araştırırken.Bn de vajinamda bir et ben var ve arastrmaya basladgmda korku ıle onun hpv oldgnu gordm ve gunlerce kndıme gelemedm.Size danısmak istedm bu konuda.Ben Balıkesir’de yaşıyorum şu anda ailemle birlkte.İngiliz dili ve edebiyatı bölümünden mezun oldum ,araştırma görevliliği ve okutmanlk işlemleri ile ugrasmaktayım su sıralar.Tam bu stresli dönemimde bu hastalkla karsı karsıyayım.

İlk olarak özel bir hastahaneye gittm, almaları gerektını sylediler , ve herhangi bir bilgi de verilmedi,bir test de yapılmadı ya da bir ilaç da verilmedi,tamamen baştan savmaydı, sordgum halde hatta annenle gel muamelesi gördüm moral bozuklugu ile cıktm özel hastaneden .Ki orada alma işlemine 3000 tiplemeye 700 denildi,belki özelller ıcn normal olablr ama su an tek basıma ustesınden geldgm ıcn bu kadr parayı veremem dıye dusundm sgk lı olarak. ve gecen hafta devlete gittm.

Bu kondilom falan değil diye üstüne basa basa söyledi ben ısrarla sordukça,herhangi bir alıma yakmaya ıhtıyac yok dedı.Çok şasırdım aslnda bir bakıma da inanılmaz rahatladımmm.Kaç haftadr ne yapıcam şmdi ben derken rahatladım bir anda, bir şeye gerek yok antibiyotik yazıcam bunu kullan tahrişten dolayı ya da bakım yaparken fln mıkrop kapmıs bır sey yok dedı ve Furacin Merhem adında bir ilaç verdi.Teşhis olarak da Vulvit yazdı.Yayılırsa ne yapıcam dedıgmde tekrar gelrsn dedi. Hatta bilgi almaya calıştgmda ben 120 kısıye bılgı mı vericem dıye de bır tepki aldım .

Eve gelince araştrdm ama vulvitin et ben yaptgına dair bir sey bulamadm vulvitle et ben arasnda bı baglantı bile yok. Bnm içim rahat degıl doktorun birisi var derken birisinin emin sekılde yok demesı tezatlık yaratması ılgınc degl mı. Ben smdı hangisine inanıcam bilemedm kafam iyice karıştı.Ama ben inceledgıme göre bu kesin kondilom..Bazı doktorlara ulaştm  Gaziantepte  olan ikisi de iyi doktor Ve onlardan birine danstgmda uyutmaktan bahsetti yanı lokal anestezi ile almayz dedi ondan da korktm ,her yerde 10 dakıkalık iş derken ne uyuması bu dıye dusndm.. kasabamda güvenebılecegım bir doktor bulamadm.Arastırırken suna karar verdım bagısıklıgımı guclendrmek kendime dikkat etmek ve de bır sure su verdıgı ılaca devam etmek kı faydası olacagnı zannetmyrm.

Eger ılerleme olursa tekrr bır doktora gıdeym dedım bır sure snra .Bazı okudugm yerlerde imuneks ,çinko ve yesıl caydan bahsedılms ne kadr etkılı blmyrm ama bunları aldım ben ve kullanıyrm kendı basıma ,adam gbı doktor bulamaynca bır sure deneyeyım dedım.en azından bagısıklk guclenms olur dıye dusundm.hatta bunun yanı sıra podofilmden bahsedlms bunları kullanayım mı?.

Ama podofilm ıcn dıkkatlı olmak gerekms hatta doktorun sürmesi lazmmıs asitten dolayı ama burdakı doktorların bilgi vermeye bıle tahammullerı yok:s Kendini geliştrms kısıler bulamadm burada bu konu uzerıne,bu yüzden smdı nasl bır yol izlesem dıye dusunyrm sadce su bahsettgm ılacları mı alsam 1 tane beni gecırır mı dıye ya da bska bır yol mu izlesem cok kararsz kaldım .

Ayrıca dilimin arkasına dogru da kabarcıklar var benek benek bir kac tane küçük sekılde. Bunlar hpv midr hpv ise koter mı uygulanıcak buna da:S Ya da daha dogal yollardan ya da herhngı bır kremı ılacı olmaz mı dil ıcn kullanabılecegm hpv ıse eger.Vajınama ve de dilime koter yapılıcak olma dusuncesı gırınce korkuyrm.Bunları daha basit yolla atlatamz mıym.* Podofilm ya da herhngı bır kremle hem dilim hem vajinam icin.Şu anda biraz daha özümsedm hpv olayını ılk gunler o kadr cok aglıyordm kı .

Dikkat HPV!! Genital Bölgede Siğil, Sivilce Veya Et Beni Sandığınız Kondilom Hastalığı Olabilir

 

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.