Ucuz Kondilom Tedavisi Sağlıklı Mı?.. HPV Kulübü
 

Kondilom, siğil tedavisi pahalı mı, Ucuz  ve Uygun Fiyata  Kondilom tedavisi( Makatta hpv de kolonoskopi)

Nevra Hanım Merhaba,

6 ay önce  makat bölgesinde bulunan 2 adet siğil için özel bir hastaneye muayene olmaya gittim. Doktorum anal fisür teşhisi koyarak, fitil ve merhem ile bir süre tedavi uyguladı. 10 gün sonra kontrole gittiğimde çatlağın geçtiğini herhangi bir problem olmadığını belirtti. Kendisine bu iki kabartının ne olduğunu sorduğumda, şimdilik birşey olmadığını ilerler ise kendisine gelmemi söyledi. mayıs ayı sonunda tekrar gittiğimde, kabartıların arttığını kondilom olup olmadığını sorduğumda; makat kısmımda kondilom olduğunu ve operasyon geçirmem gerektiğini belirtti. İlk gittiğimde teşhis koymak yerine beni oyaladığı için farklı bir doktora gittim. Diğeri ise önce kolonoskopi yapılması gerektiğini, aynı esnada kondilom için operasyonu da yapacağını belirtti. kolonoskopi oldum ancak kondilom için herhangi birşey yapılmadı. Bugün kendisi ile görüştüğümde ise, çok uçuk bir fiyatla operasyonu yapabileceğini belirtti. Sırf özel sigortamdan ödeme alabilmek için gereksiz yere muayeneler tahlil ve müdahaleler geçirdim. Bunlar beni ve ailemi, maddi ve manevi olarak çok yıprattı.Ucuz kondilom tedavi yöntemi nedir ayrıca , güvenilir midir bu yöntem

Şimdi daha da ilerlemeden bu siğillerden kurtulmak istiyorum. Muayenehanenizi aradım ancak, çalışma saatleriniz dışında olduğu için size ulaşamadım. Cep telefonunuzdan arayarak da rahatsız etmek istemiyorum.Bu siğillerden kurtulmak için, hangi tedavi yönteminin kullanılması gerekildiği, iyileşme süreci  ve mümkünse fiyatlandırma konularında sizden bilgi rica ediyorum. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.