Testislerde Siğil Sivilce Siyah Noktalar HPV Olabilir Mi ....HPV Kulübü
 

Testislerde Siğil Sivilce Siyah noktalar HPV mi

HPV Tedavisi Masrafı

Konyada HPV Genital siğil tedavisi yapan doktor


Doktor Nevra Hanım,
HPV Yazılarınızı dikkatle okudum. Sitenizde verdiğiniz tüm bilgiler için kendi adıma teşekkür ederim. Çok faydalı, aydınlatıcı bir web sitesi yapmışsınız. Tebrikler.
31 yaşındayım, HPV Genital Siğilim olduğundan şüpheleniyorum. Çocukluğumdan beri penis ve testislerimin üzerinde küçük noktacıklarım vardı. Hep geçer diye düşünüyordum. Orta okul lise dönemlerinde bu noktacıkları sıktığımda içinden sanki sivilce sıkınca çıkan gibi beyaz bir şeyler çıkıyordu… Geçenlerde baş kısmının altına doğru oyuk içerisinde 2 adet siğil çıktığını fark ettim. Birbirleri ile bağlantısı var mı aynı şeyler mi bilmiyorum.
İş yerinde bir arkadaşım benzer şikayeti olmuş doktor ona Verrutol diye bir ilaç vermiş fakat ilaç yan etkisi çok olmuş cilt tamamen yanmış. Bana eczacı da aynı ilacı önerdi fakat çok korktum kullanmama kararı aldım
Bu konu ile ilgili bir test yaptırmak ve gerekirse de tedavi olmak istiyorum. Konya da hpv ile bu konuda destek alabileceğim bir yer yönlendirmesinde bulunursanız sevinirim. Sağlık güvencem ile ilgili sorunum olduğu için şu anda faydalanamıyorum ve kendim ödemek zorundayım, masrafları yaklaşık ne kadardır, biraz ön bilgi alabilir miyim. Nasıl bir süreç işliyor ve tedavisi can yakıcı mı?

Başarılarınızın devamını diliyorum,
İyi çalışmalar, saygılar…

 

.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.