HPV Teşhisi Konulamadı, HPV yi Doktor Anlamadı  .. HPV Kulübü
 

HPV Teşhisi zor kondu

Merhabalar adresinize internet sayfanızdan ulaştım ve yardımcı olacağınızı düşünüyorum. 30 yaşında bekar bir erkeğim, Yurt dışında çalışıyorum ve genital siğil - hpv daha doğrusu tam bilmediğim şüpheler yaşıyordum. Doktorlar tam karar vermedi, beni oyaladılar, sonuçta hpv DENDİ.

Türkiyeye en son geldiğimde Hpv virüsü teşhisi  konmuştu aldara krem tedavisi yaptım bi süre bi yararı olmadı sonra 2 kez kriyoterapiye gittim ama sonra tekrar yurt dışına çıkmak zorundaydım. tekrar 4 günlüğüne türkiyeye geleceğim. size sorum bu virüsün tedavisinin en kısa süresinin ne olduğu? tek seansta tedavi mümkünmü? Eğer mümkünsse randevu için tarih istiyicem. sizden cevap bekliyorum. iyi çalışmalar

Bu durumdan psikolojik olarak çok etkileniyorum yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi çalışmalar... 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.