Tekirdağda HPV Tedavisi Yapan Doktor Klinik....HPV Kulübü
 

Tekirdağda HPV Tedavisi

Tekirdağda Genital Siğil Kondilom tedavisi yapan doktor

Yaklaşık olarak 5 yıldır hpv hastasıyım.İlk olarak tedavimi Tekirdağ Devlet Hastanesinde oldum. ilk 2 yıl boyunca ayda bir kontrole gidiyordum.Her seferinde belki bir belki de hiç kondilom oluşmuyordu. geçtiğimiz 2  sene boyunca ise sadece bir kere gidebildim.Bunun sebebi ise psikolojik olarak bunu kabul etmiş olmamdı.Kendim de bir diş hekimiyim.Hemen hemen bütün bulaşı yollarını biliyorum.Ancak Genel tedavi yöntemini ne kadar araştırsam da bir çok internet sitesinde güncel olmayan bilgiler var.

Benim birinci önceliğim aslında şuan da hayatımda son 2 yıldır olan kız arkadaşım, o da bir diş hekimi Tekirdağ da.Henüz cinsel bir birliktelik kurmadık ve kendisine de bu konu hakkinda bir konuşma yapamadım.ilk olarak bunu partnerime yumuşatarak ne şekilde söyleyebilirim ikinci olarak ise onu tam olarak nasıl koruyabilirim ? son olarak ise kendimi bu  HPV illetten nasıl kurtarabilirim ?

Genel bir tedavisi var mı yok mu emin değilim  bulaşma riskini ortadan kaldırmak için , bu konular da beni aydınlatabilirmisiniz ?

 bir diğer yardım isteyeceğim konu ise ; Kondilom yaktırmak için özel hastanelerdeki  çok aşırı olan maddiyat durumu ile başa çıkamayacak oluşum. Tekirdağda önerebileceğiniz HPV tedavisi olabileceğim bir doktor, klinik hastane uygun fiyata var mı. İstanbul çok yakın olmaz ise hafta sonu İstanbula tedavi için gelmeyi ve sizinle iletişime geçmeyi planlıyorum. Bunlarının yanı sıra HPV aşısı tam olarak işe yarıyor mu ve HPV tedavisindeki son durum nedir ? ayrıntılı bir bilgilendirme  ve hpv tedavi fiyatları hakkında bilgi verebilirmisiniz.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.