Sünnet Derisinde HPV Siğil Tedavisi Yalnış Yapıldı .. HPV Kulübü
 

Öncelikle web siteniz ile ilgili teşekkür etmek isterim.Antep de  yaşıyorum ve  kamu çalışanıyım.
 
Penis üzerinde  ve sünnet derisi yanında 15 adet siğil benzeri fakat daha yumuşak yapıdaki oluşumlar yaklaşık 5 ay önce Gaziantep de   özel bir hastane de maalesef cerrahi yolla  kesilerek
temizlendi. Günlerce açık yara kaldı, kanadı ve itihaplandı. Görüntü şu an estetik açıdan çok kötü ve bir çok yeni lezyon çıkmaya başladı.Defalarca kontrol gittim. Fakat operasyonu yapan doktordan ve ilgili birimden sizin sitenizde verdiğiniz bilgilerden çok çok daha azını edinebildim.
 
Sitenizde cevabını bulamadığım ya da varsada benim görmediğim bir sorum var.
 
-Oldukça tehlikeli olabildiğini anladığım bu virüsün hangi tipiyle enfekte olduğum ile ilgili tekrar tetkik  ve hpv testi yapılması gereklimidir? Çıkmaya devam ediyorlar. HPV tip değiştirir mi…
-Anladığım kadarıyla eşim ve 1 ila 3 yaşında olan çocuklarım için bir risk söz konusu. Ne yapmalıyız?
 
Zamanınız olur ve yardımınızı alabilirsem gerekenleri gecikmeden yapmak istiyorum. Şimdiden çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim..


  HPV  / Genital Siğil  Lazer Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.