Rahim Biopsisi Sonucu Cin1, Tedavis Nasıl   .. HPV Kulübü
 

Rahim biyopsisi CİN1

Merhaba Nevra Hanım,

Bugun rahim bölgesinden biyopsi yaptırdım Berlin de. Sadece turkce olarak ne nedir diye google dan arastırma yaparken sitenizi buldum. Oncelikle cok tsk ediyorum vermiş oldugunuz bilgiler için. Gercekten net bir sekilde acıklayıp, yararlı bir web sayfası olusturmussunuz.

Acıkcası biraz endişeliyim, Yazmıs oldugunuz ‘Değişik kalınlıktaki aseto beyaz epitel, punktuasyon veya yüzeyel kapillerlerinin mozaik görüntüsü büyük ihtimalle CİN 'in veya erken dönem bir kanser bölgesinin varlığını ifade etmektedir’ Bugun yapılan biyopsi de farklı kalınlıkta beyaz epitel lere rastlandı, doktor endişelenecek birşey yok , test sonucunu alalım ve olumsuz bir durumda doku alınacak dedi.

Henüz 24 yasındayım ve beklemediğim bir durum acıkcası. smear testinden sonra kolposkopik biyopsiyi uygun gorduler.

Endişelenecek durum var mı yok mu sizden eger mumkunse onu ogrenmek istiyorum. Ay sonu Istanbula gelme durumum var, eger bir sorun varsa tercihim orada sizde tedavi olmak.

Simdiden tsk ediyorum cevabınız için, Iyi çalısmalar diliyorum,

 

HPV 16 Özellikleri / HPV Tip 16 Tedavisi / HPV 16 Pozitif Nedir

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.