Radyofrekans ile HPV / Kondilom / Genital Siğil Tedavisi Fiyatları ...HPV Kulübü
 

Radyofrekans ile kondilom tedavisi fiyatları,

Tek Seansta Kondilom ve HPV Tedavisi Nasıl Yapılır,

En İyi ve En Güvenli Yöntem Hangisi Genital Siğil yakılmasında

Merhaba ben 19 yasındayım, güzel sanatlarda öğrenciyim,makat bölgemde küçük bir et ben fark ettim ve cildiyeye gittim oda kondilom olduğunu söyledi ve  azot  gazı dondurma işlemi yaptı.çok ağrı oldu, ve anal kondilom denilen siğiller düşöedi ve makatımda yara oldu. Ağrıdan 3 gün yürüyemedim.

Baska bir dr a muayene için gittiğimde iç 5-6 tane toplu iğne bası kadar lezyon oldugunu söyledi ve Radyofrekans tedavisi gerektiğini söyledi, 4 sens yapacağını ve 5000 tl istedi. 4 seans deyince bana güven vermedi, tedavi uzayıp gittikçe bunlar çoğalmaz mı dedim doktora. Çoğaldıkça yaparız tedaviyi deyince kimyam bozuldu.İnternette yabancı siteleri aradım  Radyofrekans ile makat kondilomu diye bir yöntem çalışması bulamadım.Daha çok etek bölgesi siğilinde yapılıyormuş. Makat içi siğilde kriyoterapi de radyofrekans da olmazmış. Koter ile yakma veya lazer ile  makatta yakma kondilom tedavisi yapılıyor her yerde dünyada.  Kondilom lazerle tedavi yapan klinik araştırmasına başladım.

Kardeşimin önerisi ile bir özel hastaneye dün başvurdum, internette reklamlarını gördüm,,hastalıgımı hemen farketmişim suan cok büyümeye de başladılar dedim,ama ben duyduğum günden beri hergün ağlıyorum ve depresyondayım.Özel hastanede bana verilen 7000 tl ücreti ödeyemeyecegımı söyledim devlet hastanesine gitmemi söyledi.

Bende hemen kardeşimle  devlet hastanesine  gittim dr bana için bagırsak taraması gibi bir durumdan bahsedip tekrar gelmemi söyledi açıkcası hiç benimle ilgilenmedi,bunun hemen yapılmasının benim için iyi oldugunu söyledi ama çok sıra varmıs.ben ne yapacagımı hiç bilmiyorum net olarak kimseden bilgi alamıyorum sürekli internette bunla alakalı yazılar okuyup zaman zaman rahatlıyor zaman zaman cok korkuyorum,

Ben istanbulda öğrenciyim,lütfen benimle iletişime geçip beni bu durumdan ve ruh halinden kurtarın gercekten bunun için size yalvarıyorum sizin polikliniğinize gelebilirim beni lütfen yönlendirin ve gercekten hangi hastaneye gidebilecegımi bana söyleyin.gercekten cok kötü durumdayım benimle görüşün veya iletişime geçin


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.