HPV Tedavisinde Propolis Kullananların Yorumları Ve Önerileri .. HPV Kulübü
 

Kız arkadaşımda HPV var, Benden geçti,

HPV için  Propolis ve Aldara  kulananların yorumları

Mail adresinizi internetten buldum. Bundan 7-8 ay önce kasığımda et benine benzer bir şey çıkmıştı ve bunun genital siğil olduğunu öğreneli 2 gün oldu. Kız arkadaşıma benden geçti. Fakat bizim ilişkimiz sadece sürtünme ile olmasına rağmen bulaşabiliyormuş. Tam anlamında bir birlikteliğimiz olmadı. Ben Bursa da oturuyorum.

Kız arkadaşım uzman doktora 2 gün önce göstermiş ve patoloji için siğillerden birini almıs. Fakat kendisi aynı şikayetten 6 ay önce doktora gittiğinde tanısı yapılamayıp sadece virüs kapmışsın söyleyip krem vermiş. Fakat Aldara kremin hiç etkisi olmadı. Şuan da çok telaşlıyım. İlk öncelikle kız arkadaşım için endişeliyim kendim aklıma bile gelmiyorum.

 Genital siğillerin serviks kanserine etkisi ne kadardır veya kesin kanser diyebilir miyiz? patoloji sonucları 15 gün sonra alınacakmıs. Sonuçlar çıkana kadar ek bi tedavi önerirmisiniz.

AHCC kullananların yorumlarını ve paylaşımlarını okudum, epey iyi şeyler söylüyorlar. AHCC tavsiye edermisiniz, hangi marka ve kaç gram almamız gerek.

Ben HPV tedavisine destek olarak propolis temin ettim. Propolis kullananların yorumları çok olumlu geldi. Günde 15 damla propolis suya damlatıyoruz.

 Şuan hiçbirşey düşünemiyorum. İyi veya kötü net olmamakla birlikte sizden alacağım cevaplara çok ihtiyacım var Nevra hanım!! Acil cevap bekliyorum. İlginize şimdiden çok teşekkür ediyorum.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.