Peniste Koter İle Siğil Kondilom Tedavisi Ağrılı Mı.. HPV Kulübü
 

Peniste Koter ile Siğil  Yakma tedavisi

 Çorlu da yaşıyorum.Yaklaşık 5  ay önce genital bölgemde çıkan şeylerin siğil ve  Kondilom olduğunu öğrendim ve bu süre zarfında 2 kez Elektrokoter ile boyutu biraz büyük olanlara yakılma işlemi uygulandı.

Penis üzerinde  yan kısımlarda ''kum gibi yayılmış bitişik  siğillerin çok küçük olması sebebiyle şimdilik yakılamayacağı söylendi ve bu süre zarfında ''ALDARA'' krem kullanıyorum(1.5ay oldu) ama etkisini göremedim .İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda sizinle tanıştım ve bu konudaki yazılarınız için teşekkür ederim, ve bilinirliğiniz  ve çok iyi bir doktor olduğunuzu biliyorum size mail atmak istedim. 21yaşındayım ve takdir edersinizki internette yazan ''kanser riski ve diğer etmenler'' benide psikolojik anlamda çok kötü etkilemiş durumda ve ben hangi aşamadayım ve hangi risk grubundayım bilmiyorum,ailemede anlatmadığımdan kendimle biraz başbaşayım.

Krem sürmek veya yakılması için büyümesini beklemek bana kendim için birşeyler yapamadığımı ve zaman geçtikçe bu bekleyişin sağlımı olumsuz etkileyeceğini hissettiriyor. Bana bu konuda tavsiyede bulunurmusunuz. 

Hpv tipini öğrenmek için test yaptırmak eğer tip ''yüksek riskli'' tiplerdense psikolojimi olumsuz etkileyebilceğini bu yüzden kötüde olsa tedavi işleyişi değişmeyeceği için yaptırmamamın benim için daha iyi olabilceğini düşündüm.  Sizi ziyaret etmek istiyorum. Fakat ücretler konusunda öncelikle arayıp bilgi edinicem. Yeni mezun olup iş hayatında yeni olduğumdan karşıyabilirliğimi anlmam gerek bunun için. İlk olarak bana durumumla alakalı tavsiye de bulunurmusunuz ve  kısa zamanda muaneye gelmeyi düşünüyorum.Şimdiden size çok teşekkür ederim..

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.