Peniste HPV Siğil Resimleri Korkutucu .. HPV Kulübü
 

Merhaba doktor bey, Antalya da üniversite öğrencisiyim. 1 yıl once göbeğim ile penisim arasında 12-13 tane siğil oluştu zamanla,  vücudumda da onlarca ben ve farklı bölgelerde birkaç küçük siğil olduğundan bunu o dönemde  çok normal karşıladım. fakat daha sonra  genital hpv adında bir virüsten haberdar olunca söz konusu bölgedeki siğillerin hpv'den kaynaklanıyor olabileceğinden şüphelendim.

İnternette küçük çapli bir arastırma yaptim. erkeklerde soz konusu virusun neden oldugu sigiller genelde penis uzerinde, özellikle penisin kafa bölgesinde yoğunlaşmış gözüküyor, en azından hpv ile ilgili sitelerde kullanılan resimler bu sekilde, yanılıyor olabilirim. benim peniste sözünü ettiğim sitelerde karşılaştığım resimlerle benzer bir durum ve görüntü  yok, siğiller penis sırt ve üst bölgede, göbek altı, karın bölgesinde, ama yine de emin olmak adına bir uzmana gözükmek ve sonuç olumlu ya da olumsuz da olsa kuşkumdan arınmak istiyorum.

Bu konuda en iyi tanı ve tedavi yöntemi nedir, lazerle hpv tedavisi nasıl olur, ayrıca tanı ve tedavinin bana ne kadara mal olacağı konusunda da beni bilgilendirebilirseniz cok sevinirim. Maalesef konu hakkında detaylı bilgi alacağım fazla hekim yok, hpv doktoru ise sizden başka yok gibi..hpv olmasa bile estetik olarak beni rahatsız ediyor olduklarından o bölgedeki siğillerden kurtulmak istiyorum. bu da lazer  yöntemiyle mümkün sanırım.?


  HPV  /  Peniste Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.