Penis Üretra İçi Kondilom HPV Tedavisi .. HPV Kulübü
 

erkekte peniste üretra ucunda kondilom ve siğil / HPV

Ben  doğuda  görev yapan profesyönel askeri bir personelim,yaklaşık 5 aydır buradayım...Burada mecburi toplu yaşam sürmekteyim ve yaşam ortamım enfeksiyonlar bakımından oldukça zengin.

Benim son zamanlarda bir sıkıntım oluştu,genital bölgemde size resimlerini gönderdiğim birtakım siğiller oluştu.İnternet sitenizi detaylı bir şekilde inceledim ,ancak bende oluşan bu rahatsızlığın HPV kaynaklı bir virüs rahatsızlığımı yoksa molluskum kontagiozum mu olduğuna karar veremedim...Siğiller penis ucunda çıktı.Burada tedavi olmam imkansız...Evliyim ve sitenizden okuduklarımdan dolayı açıkcası korktum.

Resimlere bakıp bir kanaat edinip edinemeyeceğinizi bilmiyorum ancak tecrübenize binaen bana resimde gördüklerinizin ne olduğunu söylerseniz çok sevinir ve size şükranlarımı sunarım. Tedavisinasıl oluyor eğer siğil iseler.Şimdiden ilginize teşekkür ediyor ve güneydoğu dan  dan selamlarımı iletiyorum…erkekte peniste üretra ucunda kondilom muyenesi ve tedavisi yapıyor musunuz efendim?

 

Erkekte HPV Testi / HPV Tipleme DNA Testi Erkeklerde Nasıl yapılır

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.