Penis Başında Siğil Kabartı et beni.. HPV Kulübü
 

Penis üstünde kabartılar Genital Siğil Mi

Genital Siğil Tedavisi Masraflı mı


Yazılarınızı dikkatle okudum. Sitenizde verdiğiniz tüm bilgiler için kendi adıma teşekkür ederim. Çok faydalı, aydınlatıcı bir web sitesi yapmışsınız. Tebrikler.

25 yaşındayım, HPV Genital Siğilim olduğundan şüpheleniyorum. Çocukluğumdan beri penis ve testislerimin üzerinde küçük noktacıklarım vardı. Hep geçer diye düşünüyordum. Orta okul lise dönemlerinde bu noktacıkları sıktığımda içinden sanki sivilce sıkınca çıkan gibi beyaz bir şeyler çıkıyordu… Geçenlerde baş kısmının altına doğru oyuk içerisinde 2 adet siğil çıktığını fark ettim. Birbirleri ile bağlantısı var mı aynı şeyler mi bilmiyorum. Bu konu ile ilgili bir test yaptırmak ve gerekirse de tedavi olmak istiyorum. Ankara da  bu konuda destek alabileceğim bir yer yönlendirmesinde bulunursanız sevinirim.

Kondilom HPv tedavisi masrafı ne kadar ..Sağlık güvencem ile ilgili sorunum olduğu için şu anda faydalanamıyorum ve kendim ödemek zorundayım, masrafları yaklaşık ne kadardır, biraz ön bilgi alabilir miyim. Nasıl bir süreç işliyor ve tedavisi can yakıcı mı? Penis üstündeki kabarcıklar  acaba siğil mi, aklımı kemiriyor..İyi çalışmalar, saygılar…

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.