Özel Bölgede Siğil Ve HPV Tedavisi....HPV liler Kulübü
 

Özel Bölgede HPV,  Kondilom Siğil tedavisi En İyi Yöntem Nedir

İyi günler, sitenizi tesadüfen gördüm ve korkularım var,size danışmak istediğim şeyler var.Ben  Diyarbakırda görev yapıyorum ,İzmirliyim ve burdayım şu an.Lise zamanımdan beri fark ettiğim ve oldukca korktuğum bu şey için doktora gitmediğim her gün içimde korkusu büyüyor.

Benim özel bölgemde sağ dudakta vajina girişine  bir et parçası var,aynı iç kısmın renginde tek parça halinde yaklaşık 1 cm,çoklu veya karnıbahar görünümünde değil,onun son zamanlarda kenara doğru hafiften yayıldıgını hissettim.Emin değilim kondilom denilen şey sanırım

İnternetten araştırdıgımda ve sitenizi okuduğumda birçok yöntemle karşılaştım. Yakmak,dondurmak,krem veya asit kullanımı...Ne şekilde etkiler bilemiyorum,çocuk sahibi olmada etkisi var mı.

Ben bekarım ne şekilde hpv mikrobu bulaşmış olabileceğini de anlayamıyorum.Ne yapmam gerekir?

Şimdiden çok teşekkür ederim.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.