Öpüşme İle HPV Bulaşır Mı, Bulaşma Yolları .. HPV Kulübü
 

Kondilom bulaştığı nasıl anlaşılır,
Öpüşme İle HPV Bulaşır Mı

merhaba ben 19 yaşında bekar bir bayanım, bir mağazada satış elemanı olarak çalışıyorum. erkek arkadaşımın cinsel organında kondilom diye adlandırılan virüse benzer bir hastalık tespit ettim, penis alt kısmında siğil et beni gibi oluşumlar var.  mutlaka bana da bulaşmış olduğunu düşünüyorum yeni ilişkiye girdik fakat bu hastalığın kendini gösterme süresi uzun zaman alıyormuş araştırmalarıma göre.

merak ettiğim konu ben hemen muayene olucam fakat bu muayene sırasında o virüsü kapıp kapmamış olmam ortaya çıkar mı? Göz ile muayenede anlamak mümkün mü yoksa bir test tahlil mi gerekir,yoksa bulguların kendisini göstermesini mi beklemem gerekiyo.. ?

 Erkek arkadaşım adıa da soruyorum, erkeklerde kondilom tehşisi konulduktan sonra tedavisi nasıl oluyor.yaktırmak ya da dondurmak dışında.cünkü vücut direnci düşünce tekrar nüksediyorlar.kesin bir tedavisi yok mu ilaç antibiyotik gibi?
eğer vakit ayırıp da cevap atarsanız çok mutlu olurum.
ben kondilom hastasıyım , bunu kabullendim ve bu HPV hastalık öpüşmeyle bulaşır mı nasıl korunabilirim
iyi günler

 

Öpüşme İle HPV Bulaşır Mı / Tükrükte HPV Var Mı / Öpme Genital Siğil Kondilom Ağızda

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.