Makatta Siğil Çıktı...HPV Kulübü
 

Doktor Nevra Hanım merhaba..1 yıl önce yaklaşık anüs- makat bölgemde et beni gibi siğil çıktı ve gittiğim doktor tarafından teşhis sonrası alındı. Fakat takip eden dönemlerde dış genital bölgede ara ara sivilce büyüklüğünde değişik renklerde yeniledi ve koter ile yakıldı.
Şuan makat bölgemde dış tarafta ufak  3 adet  et parçası var ve daha önceki siğile benzemiyor. Bursa da 3 doktora gösterdim, 2 tanesi siğil diğer bir arkadaşımın  doktoruna gösterdiğimde siğil olmadığını söyledi. Sanki bir tanesinde  hızlı bir büyüme söz konusu.
HPV ile ilgili internetteki yazılarınızı gördüm ve size danışmak istedim.
Sizden ricam İstanbul' da olmadığım için bana İzmir de bu konuda önerebileceğiniz bir uzman doktor varmıdır? Koter ile makatta siğil tedavisi oldu çok sıkıntı çektim, siz lazer tavsiye ediyormuşsunuz. Burada dün gittiğim aile hekimi de sizin adınızı verdi.Ayrıca siğil makat bölgesinde olduğu için bir  tekrar eksik tanı ve tedaviden korkuyorum, ne sıklıkla  doktora gitmem gerekir yoksa başka bir seçeneğim sizden başka kalmadı.

 


  Makatta HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.