Makatta En İyi HPV  / Kondilom Tedavisi Yöntemi .. HPV Kulübü
 

Makatta en iyi siğil tedavisi yöntemleri nedir

merhaba doktor nevra hanım ben İzmir de bir devlet hastanesinde çalışan bekar bir  ameliyathane hemşireyim.6 ay önce  3tane vulvamda kitle farkettim sonrasında biyopsi yaptırdım , vulvada seboreik keratoz tanısı çıktı ama klinikle uyumlu olmadığını düşündüğümüz için başka özel bir merkezde tekrar biyopsi alındı sonucu da kondilom hpv bulgusu çıktı .

biyopsi sonrasında vulva bölgesinde siğillerde üremelerim oldu, bu siğller maalesef makat gölgesine ve vajina girişine kadar hpv yayıldı, bir doktorun önerisi ile  bu arada aldara krem kullanmaya başladım ,gardasil aşısı yaptırdım.ekim başında 2. dozunu yaptırmam lazım siz muayene ve aşı fiyatları hakkında bilgi verir misiniz.Birde anüs bölgeme doğru üremelerim var kriyoterapi önerildi fakat anal siğillerde makat etrafında çok ağrı yaptığı için dondurma yönteminden vaz geçtim, lazer ile makat içinde ve etrafındaki genital siğillerin tedavisini yapıyor musunuz .Bilgi verirseniz sevinirim  teşekkürler

 

HPV Makata Nasıl Bulaşır, Anal HPV, Makatta HPV Ve Makat Siğili Tedavisi

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.