Makat Siğili Eşim Bulaştırdı anal İlişki İle, Cerrahi Tedavisi .. HPV Kulübü
 

Makat siğili cerrahi tedavi sonuç vermedi

Anal İlişki İle Eşim HPV Bulaştırdı

Eşimden 2 yıl önve ayrıldım ve 1 çocuk annesiyim. Sitenizi bastan sona inceledim. Ayni zamanda hpv ile ilgili olarak diğer bütün sitelere neredeyse baktığımı soyleyebilirim. Ben hpv tedavisi gördüm.İlk eşim anal ilişkiyi çok yapıyordo ve bana maalesf anal hpv bulaştırdı hala onun acısını çekiyorum. Vajinamda hiç kondilom olmadı.Makattaki kondilomlar ise basur sebebi ile geç fark ettiğim için  ve biraz ihmal edilmis olduğu icin koterizasyon yerine makat bolgesinden cerrahi operasyonla ile kesilerek alındı makat etrafı siğillerim. Hali hazırda kalan siğiller var. Geniş bir bölgeye yayıldigi icin hepsini çıkaramadıklarını iyileştikten sonra gelip geri kalanlari yaktırmam gerektigini soylediler.

Ameliyat olalı 20 gün oluyor. Sizden ogrenmek istedigim bir kac şey var. benim ekonomik sıkıntım var ve ilk ameliyat çok pahalıya yaptılar ve kontroldeki yakma için de tekrar para istiyorlar özel hastanede, tam bi para tuzağı bu hpv tedavisi.benim komşumu da siz tedavi etmişsiniz ve bana söylenen sizin yaptığını siğil tedavisi rakam  itiraf edeyim ki  banim özel hastanede verdğimin üçte biri. Çok uyugun fiyata yapmışsıznı ve komşum çok memnun. Onunla gelmek istiyorum. Yaka işeli için hemen mi gelmeliyim yoksa 30 gün önce  yapılan ameliyat yarasının iyileşmesini mi bekleyeyim. Siğiller de bu arada tekrar çoğalıyor hızlı hızlı… Ayrica sitenizdr bilgisini verdiginiz gardasil ile ilgili arastirma yaptim. Pek çok forum sitesinde bunu yaptıran kişiler fayda görmüş.

Açıkça i tekrar nüksetmesini istemiyorum. En son olarakta kliniğinizde aşıyı yapabiliyormusunuz . tevdi ile birlikte hemen yaptırmak . teşekkürler. Görüşmek üzere.


  HPV  / Makat Siğili Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.