Makat İçinde Siğil Tedavisi, Trabzon da HPV Tedavisi
 

Makat içinde siğil tedavisi, fiyatı, Anal siğil-kondilom

Bakirede makatta HPV ve Siğil

Öncelikle merhabalar ben 27 yaşında bir kadınım bu hpv denilen şeye yakalandım. Özel bir hastaneye gittim. Anal bölgede yuvarlağın dış bölgesini 4 seansta 1er hafta arayla koterle yakti. Apiş aramda kaşıntı ve yayılma vardı. Mantar kremi Trosyd  yazdi. Krem kısmen ise yaradı. Fakat makat içine doğru parmak ile kontrollerimde çoklu sayıda enfeksiyon olduğunu parmağımla hissediyorum sivilce gibi , et eni gibi, siğil gibi makat içinde sanki. Bakireyim fakat 2 kez anal ilişki deyimim oldu.

Ayrıca ağız içinde de diş etleri siyahlaşmalar iç yanaklarımda da beyazlama ve sivilceler var. Dudaklarımın kenarlarında da deri dökülmeleri başladı bunu normal yüz kremi ile gizliyorum belli olmuyor. Ve göğüslerimin kahverengi bölgesinde yani uçlarında bazen dayanılmaz kaşıntı ve deri dökülmesi mevcut. El ile kontrolümde de deri altında sert biyşeler var gibi. Anlatabildiğim kadar anlatmaya çalıştım.

Trabzonda oturuyorum bu sebepten sizden randevu alabilmem için maddi olarak hazır bulunmam gerektiğini düşünüyorum. O sebepten muayene ücreti testlerin ücreti, tedavi ücreti ne kadar tutar?

 Tabiki muayene etmeden bi uygulamanın fiyatını veremezsiniz ama hpv tedavisi  yaklaşık olarak minimum ne olur maksimum ne olur?  Özel sağlık sigortası yaptırsam bana faydası olurmu?  Özel sağlık sigortası HPV hastalığında geçmiyor dendi. Pskolojimde bozuldu internette araştıra araştıra. Tedaviye başlamam lazım sizinle.

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.