Lezbiyen ilişki ve HPV, Homoseksüellerde HPV .. HPV'liler Kulübü
 

Lezbiyen İlişki ile HPV Kondilom Bulaştı Bana
 
 nevra hanım merhabalar ; 27  yaşındayım, lezbiyen ilişkim var 1 yıldır. Biseksüelim aslında, erkek arkadaşlarım da oldu. Muhtemelen kız arkadaşımdan bulaştı ve  yaklaşık 8 aydır HPV virüsünün ortaya cıkardığı genital siğiller ile uğrasmaktayım
  ilk farkettiğimde 3-4 tane olan siğillerime koter islemi yapıldı. Ancak 1 hafta sonrasında 2-3 katı artmış şekilde 1 gecede çoğaldılar. Sonrasında Aldara ile tedavi denendi ancak basarısız olundu. Ardında koter islemi yapıldı ancak 2  hafta sonrasında tekrar nüksetti. Sonrasında dondurma islemi yapıldı ancak dondurma isleminin ardından yaklasık 10 katı sekilde artıs görüldü. smear testimin sonucu Class 1 cıktı, vulva biyopsisi yapıldı onda da HPV TİP 6,31,33 ve 68 cıktı. Birden fazla hpv tipi ile karşılaştım sonund..
  KAN,İdrar,hormon bütün testler yapıldı ancak hiçbir anormallik yok. Doktorumu değistirmek istiyorum, çok süründüm, internet sitenizden sizin hakkınızda azda olsa bilgi sahibi oldum, size gelmeye karar verdim sonunda
  
 Sizden ricam bu hastalığın bu kadar nüksetmesinin sebebi herhangi bir kanserlesme durumu olabilir mi ? ve tüm bu tedavi yöntemlerini haricinde uyguladığınız bir tedavi yöntemi var mı ? bunu öğrenmek istiyorum. Telefon numalaralarınızdan size ve muayenehanenize ulasabilirmiyim. Nasıl randevu alabilirim?
  Şimdiden tesekkür ederim. İyi Çalışmalar


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.