Kondilomlar niye tekrar eder, nüks  .. HPV Kulübü
 

Genital Siğiller Niye Tekrarlar, Nüks Eder

Merhaba, Ben beş sene önce, dondurma yöntemi ile anüs bölgesindeki siğillerimi tedavi ettirmiştim. 4 kez kısa sürede tekrarladı sonra yakma yöntemi uygulandı narkoz ile. Şimdi 34 yaşındayım. Şehir değiştirerek iş değişikliği sebebi ile  İstanbul'a geldim.

 Bir hafta önce makatımda ve kasık bölgemde  kaşıntılar başladı. Çeşitli yerlerde tuvalete girdiğim için, mantar olabileceğini düşünerek, eczaneden ''travakort'' isimli bir kremi alarak kullanmaya başladım, ve fakat dünden beri makat bölgeme dokunmakta güçlük çekiyorum, özellikle belli bir bölge çok acıyor.

Kondilomların nüksetmesi midir? Bir de artık paranoyak oldum ve cinsel hayat yaşayamaz hale geldim, bu durum beni depresyona sokuyor.

 Bir de hpv tanısı konulmuş biri, başka biriyle beraberken onda da kondilomlar varsa, hpv tanısı konulmuş kişi de siğiller nükseder mi? Son olarak hpv muayene ücretiniz ne kadar?

 


  HPV  / Kondilom Lazer Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.