Kondilom Hastalığına Yakalandım .. HPV Kulübü
 

Kondilom hastalığına yakalandım, Çare arıyorum

İyi günler Sn. Dr. Nevra ve Dr. Hakan  Topalismailoğlu. Nasılsınız ? Umarım bu mesajımı görüp cevap yazarsınız... Ben  Trabzon da yaşıyorum kondilom diye bir hastalığa yakalandım. 6 ay içerisinde 4. ameliyatımı oldum ve henüz 21 yaşında bir genç kızım... Ama burdaki doktorlar bana kesin birşey demiyorlar.. O siğiller çıktıkça gel yakalım erteleme diyorlar..

Genelde bu hastalıkta kişiyi uyuşturarak yakıyorlar.Fakat beni hep anestezi yapıyor,bayılyıtorlar.. Ben 5 aydan bu yana çok kilo verdim yaklaşık 10 kilo.. sıkıntı,stresden mi yoksa metabolizmamın zayıflamasından mı anlayamadım..ben çok zor durumdayım..Midem inanılmaz küçüldü , bir öğünü çok zor yiyorum kendimi zorlayarak..

Kaç gün boyunca sizin bu hastalıkla konuşma vidyolarınızı izledim size ulaşmak istiyorum fakat bilmiyorum telefona çıkar mısınız müsait misiniz.. bende tahlil sonucu da var size yollayabilirim bana yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim çünkü ben şu an işi de bırakmak zorunda kaldım kendimi hapsetmek istemiyorum içime kapanmak hiç istemiyorum ilerde kanser tedavisi görmek hiç hiç istemiyorum... Cevabınızı büyük bir merakla bekliyorum...

 

Kondilom Hastalığı

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Kondilom Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.