HPV Eş Tedavisi, Rahim İçinde Kondilom .. HPV Kulübü
 

Kondilom Eş Tedavisi, Rahim İçi Siğil tedavisi

     Ben 2 yıldır evli olan 35 yaşında bir bayanım.Eşimde varolan kondilom genital siğiller banada bulaştı ve 1 yıldır beraber tedavi görmekteyiz Edirne de.

Genital bölge dış çevremde ve bugünki muayene ile rahim içinde de siğiller tespit edildi.Dış bölgedeki siğillerin tedavisi bugun yapıldı. Ancak iç bölge için anestezi yaparak tedavi olacağını söyledi doktorum.Rahim içindeki siğillerin tedavisi sadece anestezıi ıle mı yapılıyor? Ve bunu sizin sağlık merkezinizde yaptırmak mumkun mu?Ve maliyeti ne olur?

 Ben internet sitenizi bugun keşfettim, ne yazıkkı.

henüz bir sonuç alamadık uygulanan tedavilerden.Edirne de  yaşıyoruz sık sık istanbulada gidiyoruz.bize yardımcı olmanızı istiyorum.Bu hastalık psikolojik olarakta bizi çok yordu ve artık çocuk sahibi olmak istiyoruz.

Şuanda doktorum aşı olmamı istiyor.Çünkü eşimin siğilleri yakıldı ve geçti tekrardan ben eşime bulaştırdım benim siğillerim vajina içinde.Doktorum aşı olunca bulaşma ihtimalinin olmadığını söyledi.sizce aşı olmalımıyım bize yardımcı olursanız çok mutlu oluruz.

umarım en kısa sürede cevap gönderebilirsiniz Haftaya size tedaviye gelmeye zaten karar verdik eşimle beraber .ÇOK TEŞEKKÜRLER...İyi çalışmalar
 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.