Klitoriste Genital Siğil Çıktı  .. HPV Kulübü
 

Üniversitede öğrenciyim ,2 yıldır  aktif cinsel hayatım var ve benim genital  siğillerle başım biraz dertte bana yardımcı olursanız çok memnun kalırım.. öncelikle merak ettiğim bikaç sorum var bunları paylaşmak istedim ve yanıtınıza göre Diyarbakırdan  gelip tedavi ettirmeyi düşünuyorum, buradaki  iki doktor da sizin adınızı verdi..

Daha öncede cinsel bölgedeki siğillerimi tedavi ettirmiştim bundan yaklasık 3-4 ay önce kriyoterapi yani genital siğil dondurma  tedavisi yapılmıştı fakat hiç işe yaramadı şimdi yeniden daha büyük hızla çoğaldılar yine yatırmam gerekecek ama bunun çoğalmasını önleyecek ağızdan alınan bir HPV  ilacı var mı? Genital bölgeye hpv tedavisi için krem sürenlerde de çok sorun oluyormuş. HPV ilacı çıktı mı, çıkacağına dair forumlarda söylentiler var.

Bu genital siğillerden yaklaşık 50  tane çok küçük küçük  ve 3 tane de klitoris üstünde büyük hpv siğili var bunların tedavisi ne kadar tutar? siz hangi yöntemi hpv tedavisinde kullanıcaksınız? bunlar hakkında genel bir bilgi aktarabilirseniz memnun olurum, sizin lazer ile tedavi ettiğinizi va başarılı olduğunuzu buradaki doktorum önerdi . çünkü bu konuyla ilgili yeterli bilgiye ve donanıma sahip galiba pek biyer yok ve önemli bir konu olduğu için  güvenemiyorum..Sizinle irtibata geçeceğim


  HPV  / Kondilom Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.