Kıbrısta KKTC Kondilom Genital Siğil Tedavisi Yapan Merkez Klinik Var mı. Kıbrısta HPV Uzman Doktoru .. HPV Kulübü
 

KKTC Kıbrıs da HPV tedavisi

Tek eşli cinsel hayat sürmeme ve her daim korunmama ve kişisel temizlik konusundaki hassasiyetime rağmen genital bölgemde gözlemlemeye başladığım bir takım değişikler beni internet aramasıyla size yönlendirdi. su anda makat ağzında ve dış bölgeye yakın olan girişinde birisi yaklaşık 6 mm birisi daha küçük çapta 2 adet siğil oluştu. benzer bir siğil de vajina üstünde ve ufacık bir sertlik de vajina iç dudaklarda ortasında idrar deliğine yakın  var.

yaklaşık 3ay once doktora gittigimde makatta ufak bir çatlak  ev basur oldugunu soyledi, tedavi amaçlı bir krem verdi  ve siğillere dair bir açıklamada bulunmadı. Genel cerrahtı bence siğilleri anlamadı basura yoğunlaştı. ben KKTC de  yaşadığım için Türkiyedeki imkanlardan sadece kısa İstanbul ziyaretlerimde yararlanabiliyorum. KKTC de tam bir HPV tedavisi olamadım, kondilom ve makat siğilimin tedavisi ve tanısı için yeterli birumut göremedim bu sebeple bu tip belirtilerden HPV taşıyıp taşımadığım ihtimalini öncelikle size sormak istedim ve tedavi için de size güveniyorum.

eğer HPV taşıyıcı isem bunun nasıl bir tedavisi olur? ve bu siğillerden lazer vs ile kurtulmak için sizin merkezinizde 2 günlük bir süreç yeterli olur mu diye sormak istedim. şu an halihazırda olan bu siğillerden ve virus taşıyor olma riskinden son derece rahatsızım. yardımlarınızı onemle rica ediyorum. şimdiden çok teşekkürler. İlk fırsatta iş yerimdeki izni ayarlayıp size tedaviye geleceğim.. iyi çalışmalar

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.