Kızlık Zarıma Genital Siğil Tedavisi Zarar verir Mi, Bekaret Ve Kondilom Tedavisi Şekli.. HPV Kulübü
 

Genital Siğil Kızlık zarına Zarar Varir Mi

Cinsel İlişkim Yok, HPV Bulaştı

Nişanlıma HPV yi söylemeli miyim

merhaba ben 4 yıl önce genital siğillerle tanıştım..ve hayatımda hiç duymamıştım taki doktora muayene olana kadar..bana cinsel yolla bulaştığını söyledi, işin ilginç yanı benim cinsel deneyimim olmadı..sürtünme vs de olmadı..ama bu virüs nasıl bulaştı anlamamdım

 öğrenci evinde yasıyorum iç çamaşırlarımız aynı atılıyordu, ve özel bölge için ağdaya gidiyordum..buralardan geçmiş olabilir mi..artık nerden gectiği de onemli değil gerçi ama yerin dibine giriyorum..cinsel yolla bulasan bir hastalık olduğu için

Genital  siğiller yakıldı ve bir daha çıkmadı..ama şu an  vajinanın girişinde 2 tane büyük et topu gibi birsey var..dikkatimi çekti..acaba orda da siğil olabilirmi,,eger siğil varsa ben bakireyim nasıl yakma olacak, kızlık zarıma zarar verir mı..suan nişanlanmayı düşünüyorum ve ben ona nasıl soyleyeceğim bilemiyorum, sizce bu konudan bahsetmeli miyim, bana güveni sarsılacak ne desem boş olacak ve belkide bu ilişkı biticek, cok korkuyorum..anneme gösterdim annem vajinanın girişinde öyle et parçası olabilecegini onda da olduğunu söyledı..

Bana doktor aldara krem vermişti ve sağolsun, arkasından cok söyleniyorum nasıl kullanacağımı söylemedı ve ben o kremi her yere sürdüm ve bır dahaki banyoya kadarda kaldılar..sonuc olarak vajına ve anüs arasındaki bölge yanık gibi kıpkırmızı kaldı ve ayın belli donemelrinde de kızarıp çok fena kaşınıyor..bunun icin ne yapabilirim..lütfen bana bir yol gösterin kafayı sıyırmak üzereyim..


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.