Kan Testinde HPV Çıkar mı .. HPV Kulübü
 

Merhaba Nevra Hanım.
Sitenizi çok aydınlatıcı buldum kondilom ve hpv konusunda.Ülkemizdeki doktorların çoğu hpv konusu ile ilgilenmiyorlar ve değişik  yorumları oluyor.Erkekte bu virüs olsa bile negatif olabiliyor ve taşıyıcı olabiliyor demişsiniz. Tanıdıklarımın  bunu bilmiyor.Eşinde bu hastalık var kocasında yok bu demek ki başkalarıyla ilişkiye girmiş sanıyorlar ve o gözle bakıyorlar.
Eğer mümkünse size bir konu da danışmak istiyorum.
Benim kız arkadaşımda bu hpv denen virüs var.3 aydır beraberiz ve bir çok kez ilişkimiz oldu.Benden önce olmadığını söylüyor bu rahatsızlığın ve benimde yıllarda testislerimin ve kasık bölgemde üzerinde küçük 3-4 siğil var.bugün doktara gittim, cerrah mış ve benim sadece kan değerlerime bakılıp bu virüsün bende olmadığını söyledi. Komik. İnternette  okudum hpv virüsü kanda olmazmış, Acaba sadece kan testiyle tespiti mümkün mü diye araştırdım yabancı makalelerde bile yok.Sizin bu konudaki görüşünüz ne
En kısa zamanda cevap alabilirsem çok  mutlu olurum.

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.