Kamışta Siğil Kondilom HPV Tedavisi Nasıl Yapılır, Lazer ve Alternatif Yöntemler .. HPV Kulübü
 

Öncelikle sizinle danışmak istediğim bir konu var yaklaşık 6 ay önce  Almanya dan İistanbula taşındık ve hayatım boyunca hiç karşı karşıya kalmadığım bir sorun karşılaştım

Eşim ve bir ay önce kaşınmaya başladı ilk başta tahta kurusu sandık ama o değilmiş pirede değil bir tür alerjiye benzeyen bir kaşıntılı hastalık sardı hepimizi , egzema gibi bir .Bu  kaşınma sorunu cıktıktan 10 gün sonra bende eve gittim ve ne yazık ki bana bulaştı bu kaşıntılı hastalık  ve o tarihten sonra  ,istiyorum kimseye söyleyemiyorum cekindiğim için ama kamışımda et beni siğil ve  de sivilce benzeri  gibi büyük şişikler meydana geldi

Bu genital oluşumlarda  şişiklerden inanılmaz bir kaşıntı arzusu başladı , hele hele geceleri yatamıyorum sosyal hayatım alt üst olmuş durum da ve bende internetten bir tür geniş çaplı araştırma yaptım ve en son frengi ve kamış siğillerinde durdurdum bu araştırmamı ama emin değilim ne olduğu ndan  kamış siğili teşhisi  daha yatkın geliyo bu durumda benim yapacağım ne olabilir bana ne önerirsiniz bu konu hakkında sizce ne olablir bu kamışımdaki sğiğiller, Bir yerde okudum Kamış HPV si diye yazıyordu. Bir arkadaşıma danıştım ,kamışta kondilom diye bişey oluyormuş, çok korktum.

Bu kamıştaki siğillerin benlerin tedavisi nasıl oluyor. şimdiden cevabınızı bekliyorum her şey  için teşekürlerimi sunarım iyi çalışmalar..

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.