Kalıcı Ve Kesin HPV Tedavi Yöntemi Nedir .. HPV Kulübü
 

HPV Kalıcı tedavi yöntemi nedir, En Çok Tavsiye Edilen Yöntem Hangisidir

Merhaba;

Bu kadar bilgilendirici ve detaylı internet sayfaları hazırlamış olmanın sonucunda günde çok fazla e-mail aldığınızı düşünerek kısa 1-2 sorum olacak.

•           Sitenizdeki bilgilendirici açıklamalar sonucunda cinsel organımda 5-6 adet birbirine çok yakın sizin "kondilom" olarak tabir ettiğiniz belirtinin olduğunu düşünüyorum .

•           Son 3yıldır tek eşli bir cinsel hayat sürmekteyim.

•           Kalıcı bir tedavi için izlemem gereken yöntem nedir; eşimde de bu virüsün olma ihtimali olduğu için tedavinin ortak olması şartmıdır; son olarak işin ciddi olduğunun farkına yazılarınız sonrasında vardım ancak yurtdışı iş seyahatimizi bırakıp tedavi amaçlı Türkiyeye ye dönmemizi gerektirecek kadar endişelenenmem gereken bir durum mudur?

•           Sizin yönlendirmeniz benim için gerçekten çok önemli; burda bir arkadaşımda benzer durum ortaya çıkmış ve onun anladığı kadarıyla lazer sandığını bir cihaz ile siğiller yakılmış, ancak daha sonra tekrar etmiş; ve ben açıkçası malesef her doktora özellikle de yurdışında güvenemiyorum. Sizden gelecek cevaba göre hareket etmeyi düşünüyorum.  Meslek hayatınızda ve çalışmalarınızda başarılar dilerim

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.