Jilet Genital Siğilleri Çoğaltır Mı / HPV Kondilom Hastaları Jilet Kullanımı  .. HPV Kulübü
 

Jilet Genital siğilleri çoğalttı hızlı bir şekilde,
HPV Hastaları Genital Bölge Temizliği Nasıl yapılmalı
Jilet Kullanımı Kondilomları yayar Mı?

22 yaşındayım ve Penis ile kasık bölgesi arasında yeni çıkmaya başlayan siğil hakkında.Henüz 10 maksimum 15 gün önce toplu iğne başı gibi gözlemlediğim fakat traş bıçağı ile yanlışlıkla küçük bir kesik oluştuğundan deride çıkıntı sandığım ve birkaç gün öncede et beni sandığım ama bu bir hafta içinde ilk farkettiğimde toplu iğne başı büyüklüğündeyken, şimdi 3mm civarında olan ve toplamında 3-4 adet olan bu et beni sandığım çıkıntıları internette tesadüfen ve özellikle de sitenizi incelediğimde anladım ki siğil.Jilet yaptım ve siğiller çoğaldı , küçük küçük aniden çıktılar
 
Henüz bu siğiller çok fazla büyümeden tedavisini yaptırmayı düşünüyorum. Daha bugün istemeden  jilet zedeledim ve kanadı, dahada ileri seviyelere varmadan tedavi olmak istiyorum. Muayeneye gelene dek, koruyucu çevre deriye bulaşmasını engelleyici nasıl bir tedbir alabilirim.
Eşiniz beyfendi ile birlikte muayene aldığınızı okudum sitenizden, sormak istediğim; erkek hastalara sizde muayene alıp tedaviyi yapıyormusunuz? Bunu sormamın farklı amacı yok sadece normalde doktora pek gitmeyen  biriyim, gittiğimdeyse hangi sağlık sorunum olursa olsun erkek  doktorları tercih ediyorum, sadece sağlık konusunda erkek dr.'ların yanında daha iyi hissediyorum. Bunun sebebi küçüklüğümde doktorumun bayan doktor olduğu için bilinçaltımdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama belirttiğimden başka sebebi yoktur.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.