Küçük Genital Siğillerin Tedavisinde En İyi Yöntem  ....HPV Kulübü
 

Jenital Siğil tedavisi

Küçük genital siğillerin tedavisi mümkün mü, En İyi Tedavi Yöntem Seçeneği Nedir


Hocam bir bilgi almak istiyorum bilgiye istinadende tarafınızı ziyaret etmek istiyorum,Sorum şu olacak jenital bölgemde 10 tane kadar tane siğil var bunuz üzerine uzmana gittim sadece doğal olarak uzaktan baktı ilaç bile vermedi , bunlar çok küçük biraz daha büyüsün yakarız bunu dedi. Şok oldum, küçük siğilleri niye yakamam dedi, kriyoterapi varmış onda azot gaz ile yakamazmış küçükleri ve koter de çok zarar verirmiş, şaşırdım kaldım. Küçük genital siğilleri nasıl tedavi ettiririm şaşırdım kadım.


Ayrıca siğiller çok büyümeden yakılırsa daha sonra çıkma ihtimali var dedi kısacası kendinden emin değil ! . Araştırdım bir çok yerde, tam aksine siğiller jenital bölgedeki yakılmaz ve tedavi edilmez ise rdaha çok yere sıçramış, küçük iken yakılmaları daha iyi imiş ve iz de kalmaz mış. HPV konusunda maalsesf bilgi kirliliği var ve doktorlar da bu konuda çoğu bilgili değil

Siz bu konuda küçük genital siğillerin tedavisinde kesin sonuç elde edebilirmisiniz, sizde tedavi oalnları forumda okudum, tek seansat yakılmış siğiller çok küçük olsa da. Bide AHCC HPV hastalarının kullandığını duydum fakat bunda da bilgi kirliliği var. Bir doktor dışında herkez tavsiye ediyor, tavsiye etmeyen de niye tavsiye etmediğini açıklayamıyor.Bana yardımcı olursanız ve tedavi ederseniz İzmirden size jenital siğil tedavisi için tek seansta tedaviye gelebilirim, tarafıma detaylı bilgi verirseniz sevinirim .

 

.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.