İzmirde HPV Doktoru Kliniği Ve Tedavisi Manisa HPV Genital Siğil Tedavisi ....HPV Kulübü
 

Genital Siğiller devamlı tekrarlıyor

Eksik genital siğil tedavisi

 İzmirde  HPV Doktoru tavsiye ,Manisada HPV tedavisi

Genital siğil problemim var yeni öğrendim ve DR gittim ve yakma işlemi yaptı fakat herhangi bir sonuç alamadım araştırırken sizin bilgilerinize ve  tv programlarınıza rastladım dinledim. ben Manisa da oturuyorum sizden ricam beni yönlendirmeniz nasıl hareket etmem konusunda bilgi.

son bir yıldır önce önce hastanesinde sonra özel bir kaç muaynehanede hpv tedavisi görüyorum. kız arkadaşımdan aldım. hatta onda ben farkettim o tedavi oldu ve geçti ben ise son 1 yıldır tedavi oluyorum

Aşağı yukarı 10 günde bir 3-4 genital siil yaktırıyorum. bıktım usandım. hiçbir yönetem yokmudur. İzmirde Özel hastanede krem destekli ve yakma şeklinde bi tedavi uygulandı ama yine geçmedi immun siistemi güçlendiren bir ilaçla birlikte.

bu asetik asit testi yönetemini uygulasak siileri görme ve atlama yapmasını engelleme ve hepsini yakma gibi bir ihtimal varmıdır. veya amerikada gelişmiş bir tedavi varmı şu an için takip edilen ben hpvclinic.com diye bir adrese girdim oda pek birşey söylemiyor mayo clinic sayfasına girdim ondada ben en azından birşey göremedim.

Acaba sizde olan bi yöntemdeki gibi  mikroskop altında bakıp bunları asit testi ile  temizlenmesi daha mı iyi. Sizin hastalarınızdan 2-3 kişinin yorumlarını okudum Siz asetik asit testi ile bakıp lazer ile yakıyormuşsunuz, tekrarlama olasılığı  düşükmüş, başka daha iyin bir yöntem yokmudur. nokta büyüklüğünde siğiller oluşuyor  her hafta takip ettiriyorum birşeyler çıkıyor.ihtimalimiz varmıdır  sizin kliniğinizde bunları tek seansta temizlemeye bunu soracaktım. veya immun sistemimi güçlendirecek gıdalar tavsiye edermisiniz. Beta glukan alıyorum İmmuneks işe yaradı galiba. Aşı  Gardasil olmamın bu evrede herhangi bir gereği yok diyen dr da oldu yaptır diyen de bana tavsiyeniz ne olur.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.