İstanbulda hpv tedavisi fiyatı  .. hpv kulübü
 

24 yaşındayım ve erkek arkadaşımla birlikte en doğru şeklide Hpv tedavisi olmak istiyoruz..Onun siğil lezyonları  kasık bölgesinde ve maalesef tırnak büyüklüğünde, bendeki lezyonlar  ise virüsü bana çok yeni bulaştırması sebebiyle henuz çok küçük, iğne başı gibi vajina girişinde siğil yapısında..
eşli tedavi en iyi olacak galiba.. kalıcı tedavi ne sıklıkta olacak ve ne kadar sürecek...
Hpv olan birisi bunu cinsel ilişki ile mutlak surette bulaştırabilir mi ? hpv tedavi süresinde ve sonrasında cinsel yaşantı ile ilgili yasaklar nelerdir... kafamı bu sorular hep kurcalıyor
 Hpv virus tedavisi öncesi herhangi bir tahlil veya kan tetkik isteyenecekmi bizden, hpv tahlilleri size aç karnına mı yapılıyor. erkek arkadaşımın kondilom lezyonlarının çok büyük olması sebebiyle kansere yönelik patolojik bir tetkik gerekermi, HPV testi ağrılı bir yöntem mi. Nasıl yapılıyor, testten sonra  yoksa direkt siğil yakma işlemi mi uygulanıyor?
Ayrıca istanbulda genital siğil tedavi ücretleri çok farklı oluyor ve bu tedavi için ödeyeceğimiz ortalama rakam nedir…ayrıca  evde ve spor salonunda kullandığımız havlu ve duş liflerinden, aile fertlerine de  dışarıdan hpv bulaştırma veya virüslü noktaya dokunmak sureti ile gözümüz veya başka bir bölgemize bulaştırma riskimiz var mı… cinsel siğil enfeksiyonu dış ortamdan geçer mi.. aklıma takılan hpv ile alakalı bazı sorular için bu süreci sağlıklı geçirmek istiyoruz....

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi iSTANBUL için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.