İdrar yollarında siğil ve HPV....HPV Kulübü
 

HPV İdrar yollarında olur mu,
İdrar Yolu siğili nedir
İdrarda HPV testi yapılır mı
HPV İlleti ,kurtulmak mümkün mü

Lefkoşa Kıbrıs HPV Tedavisi

Merhaba, 27 yaşındayım, bir otelde Kıbrıs ta krupiye olarak çalışıyorum. Çok stresli bir işim var ve bağışıklığım düşüyor. Uyku düzenim yok, cinsel olarak da aktifim. bir önceki erkek arkadaşımda penisinde siğiller vardı fakat o hiç önemsemeden yıllarca bir çok kadında ile birlikte olmuş.


internetten sitenizi inceledim.benim vulva bölgesinde küçük küçük siğillerin oluştuğunu geçtiğimiz hafta gördüm.ayrıca renk vulvada bozukluğu, koyulaşma ve kaşınmada oluyor.
Kaşınma özellikle geceleri çok oluyor ve kaşınma sonrası her sabah genital siğil çıktığını gözlemliyorum. Genital bölge temizliğinde lazer yaptırmıştım fakat arada bir vajina bölgesine jilet de yapmak zorunda kaldım. Acaba vajina bölgesinde jilet yapmam da bu siğilleri çoğalttı mı acaba.


idrar yollarında iltihap oluşmuştu ve yanma şikayetim de oldu. Bir sitede idrar yolları iltihabına benzer şikayetleri hpv idrar deliğinde siğil yaptığı zaman oluştuğunu ve idrar yollarına da siğil ve hpv yayıldığını okudum. Hpv idrarda yanma yapar mı, idrar yollarında ve idrar torbasında hpv ve buna bağlı kondilom olur mu, idrarda hpv testi yapılır mı. Delicesine 2 gündür internette bu idrar yollarında hpv bulaşma olasılığını arıyorum. Çünkü idrar yollarına ilerlerse HPV erken teşhisi olmaz ve kanser olurum diye korkuyorum.

Lefkoşada bir doktora gittim bu gün, aradığım sorulara cevap bulamadı, muhtemelen doktor bey hpv ile ilgili yeni şeyleri benden dydu gibime geldi. İnsan yaşamayınca bu HPV İLLETİ ni araştırmıyor. İstanbula muayenehanenize gelmek isterim, başka bir seçeneğim kalmadı gibi.muayene ve tedavi ücretlerinizi de öğrenebilir miyim.özel sağlık poliçem var fakat sigorta şirketini aradım HPV kapsam dışı olduğunu söylediler. Yapacak bir şey yok bu illetten kurtulmak için kendim karşılayacağımiyi çalışmalar

.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.