HPV Tip 16 Tedavisi
 

HPV tip 16 tedavisi var mı? HPV 16 tedavisi nasıl yapılır,ilacı var mı, HPV tip 16 kesin tedavisi var mı, vücuttan HPV 16 atılır mı?

Tükrükte HPV var mı?

Cinsel ilişki ile geçen bir çok hastalıktan daha önce tedavi oldum ve Prostatit ve Sık tekralayan sistit şikayeti olan ve bununla bir süredir tedavi gören biriyim.Bursa da yaşıyorum ve doktorum çeşitli testler yapmalıyız dedi..Anlamadan tamam dediğim testlerin sonucunda HPV 16 teşhisi konuldu , gözle yapılan muayenede herhangi bir lezyon,siğil taşımamadığım tespit edidi fakat şu an dünya başıma yıkılmış durumda.İnternette okuduğum bilgiler hayatımın zindana döndüğü doğrultusunda.

Şubat ayında düğünü olacak biri olarak, ki bu benim üçncü evliliğim, ;Size sorularımı da bu doğrultuda mazur görünüz lütfen ;

Bağışıklık sistemi kendine dikkat eden biri değilim, yaşam standartlarımı değiştirdiğimde bu virüsten kurtulma  yarda virüsü baskılama ümidim var mı?Bunun örnekleri olan hiç hastanız oldu mu?

Ben müstakbel eşime bu konuyu hemen paylaştım.  Eşim şu an Rize de yaşıyor. Önceden de hiç ilişkimiz olmadı.Kendisi de bakire. Aşısını da yaptıracağız ama ama içimde ki kuşku,beni yıkıp bitiren kuşku diyor ki; ben hiç bir zaman evlenmemeliyim ? Hastalık aşı yapılsa dahi eşime mutlaka bir şekilde geçecek midir? Tedavi şekli yada bulaşmaması hususunda alabileceğimiz başka önlemler var mı? Nasıl bir yol izlemeliyiz ?

Sosyal çevrem eşim dostumla ailemle ortak kullanacağım ; tuvalet,havlu , bardak, çarşaf kullanımı bu virüsü geçirme ihtimalim var mı? Ailemden uzak mı durmalıyım?

Öpüşmek ile hpv bulaşır mı, tükrükte ve ağızda hpv var ise eşime geçirmişmiyim dir. Eşimle cinsel ilişkimiz olmadı fakat defalarca öpüştük ve ona eğer benim ağzımda da bu virüsten var ise öpme ile hpv virüsü bulaştırmış olmaktan çok korkuyorum

gibi sorular benim hayatımın şeklini değiştirecek yönlendirecek sonuçlar doğuracak.Yardımlarınıza ihtiyacı çok fazla biri olarak, vereceğiniz.

HPV 16 tedavisi nasıl yapılır, HPV tip 16 kesin tedavisi var mı, vücuttan HPV 16 atılır mı? Bağışıklım sistemim için çinko, zerdeçal,ahcc ve propolis damla kullanmalımıyım.
  HPV  ve kondilom hakkında bilgiler adına şimdiden teşekkür ediyorum
.

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.