HPV Öldürür Mü, Sevdiğimi HPV Sebebi İle Kaybetmek İstemiyorum / HPV Ve Aşk.. HPV Kulübü
 

 HPV Ve Aşk
HPV Öldürür mü? Sevgilimi HPV sebebi ile kaybetmek istemiyorum

Sevgili doktor hanım, internetten araştırıyordum da, başıma bir olay geldi. ancak öyle çaresiz durumdayım ki, yardım edebileceğinizi umuyorum. 5 yıl önve yanlış hatırlamıyorsam,genital gölgede  egzema adında deri enfeksiyonuyla başlayan bir hastalık ile tanıştım. Bu aralar inanılmaz mutlu bir ilişkim oldu ancak 8  ay öncesinde genital bölgemde siğiller çıkmaya başladığnı farkettim ancak böyle bir tür hastalık olabileceğini düşünmemiştim.

Yeni yeni internetten hpv siğili hastalığımıaraştırıp doktorlara gitmeye başladık son 2  haftadır. Testler sonucunda kız arkadaşımda HSİL denen Yüksek dereceli skuamöz intraepitelyal lezyon tanısı görüldü. İnternette bir şeyler diyor kanserden bahsediyorlar ancak bizim kafamız çok karıştı. Birbirimizi kaybetmek istemiyoruz. Ve bu hastalığı araştırırken sizi samimi buldum ve bana yardım edebileceğinizi, en kötüsünden çok küçük bilgiler verip bizi herhangi yanlış şeyler yapmaktan kurtarabilceğinizi düşünüyorum. Bu konuda bilgisiz ve cahiliz çünkü daha çok genç durumdayız.

 Özelbi şirkette aynı ortamda daha ve bu tür olaylar için özellikle kanser ya da ne bileyim hpv ölüm sebebi gibi şeyler düşündükce inanılmaz perişan ediyor bizi.. Ne olur bize bu konuda ne yapabilceğimiz hakknda bilgi verirseniz yapılabilcek yanlışlardan kurtarırsınız bizi. HPV öldürü mü kısaca sevgilimi. Onu kaybetmek istemiyorum

Riskli HPV Tipleri Tedavisi / HPV 6,18,31,33,35,39,45,51,52,56,58,59,68,73,82 Tedavisi

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.