HPV Korkusu, HPV den Kurtulmak için Her Şey.. HPV Kulübü
 

HPV den Korkuyorum

Merhabalar. Ben  gemiciyim, tankerlerde  makinist yardımcısı olarak çalışıyorum. Doğal olarak her limanda günü birlik ilişkilerim oldu. Prezervatif ile korunmama rağmen bana da bulaştı bu HPV denen illet.

Penisimde ,sünene derisi altında ve penis kafasında çepeçevre yaklaşık 4-5 yıldır  7-8 adet siğil mevcuttu fakat yaşım gereği bunların normal olduğu kanısındaydım. Fakat şuanda bunların siğil ya da uçuk olarak adlandıran sorunlar olduğu bilincindeyim. Moralim alt üst olmuş durumda. Vücuttan hiç gitmeyen ve tedavi edilmezse büyük sorunlara yol açan bulaşıcı bir hastalık olduğunu okudum. En kısa tabiri " HPV den korkuyorum" .

Aileme hatta kız arkadaşıma anlatamıyorum bu durumu. HPV sır gibi oldu benim için.Daha kimseyle herhangi bir cinsel ilişkiye de girmedim ve girmek de istemiyorum. Cinsel iştahım bitti. Hatta temas dahi yok. Nasıl bulaştı bilmiyorum, prezervatif de kurtuldum her ilişkimde ama kurtulmak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun. Son zamanlarda sanki daha fazla artış var. Size Tarsus dan  yazıyorum. Burada bir doktora göründüm, göz ucuyla şööööyle bi baktı, ve bir krem verdi bu krem %45 işe yarar dedi yaramazsa yakıcaz dedi. İlgi sıfır..Bende size danışmadan kremi dahi satın almadım. Bana güven vermedi. Tarsus tan istanbula gelmeye karar verdim. Cevabınızı bekliyor olacağım. Kötü bir ruh hali içindeyim. Lütfen yardım edin bana. İyi çalışmalar.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.