HPV Kısırlık Yapar Mı, Kadında Genital Siğil Tedavisi İnfertilite Sebebi Mi
 

HPV Kısırlık yapar mı kadında?

HPV tip 31,33 56 pozitif

İyi günler nevra hanım,internette tesadüfen sitenizi gördüm,çok başarılı,çok güvenilir buldum.eğer benimde soruma cevap verirseniz çok memnun olurum,ben yaklaşık 1 senelik evliyim çocuk düşünüyoruz ve 5 aydır korunmuyoruz,fakat bende HPV tip 31,33 ve HPV 56 taşıyıcılığı var. Daha önce smear testim CİN1 çıktı ve konizasyon ameliyatı geçirdim.

Fakat hormonlarımda bozuk. hipotiroidi var,tsh ve prolaktin hormonum yüksek çıkıyor, fakat aklımı karıştıra HPV virüsü gebe kalmama engel teşkil edermi ?HPV sebeb ile oluşan CİN 1 sonucu yapılan konzsayon ameliyatı rahim ağzı kanalıma zarar vermişmidir.

Geçtiğimiz ay smer testi yaptım normal çıktı, siğilde genital bölgede yok fakat hormonlarım yüksek, sonuçlar tsh 6 , prolaktin 38 ayrıca bende son haftalarda cinsel isteksizlik başladı,eşimi çok seviyorum,çocuk da düşünüyoruz,lütfen bana yardım edin,cevabınızı acil bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim

 

HPV 31 Özellikleri / HPV Tip 31 Tedavisi / HPV 31 Pozitif Nedir / Ketem HPV testi

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.