HPV Kadınlarda Kısırlık Ve Düşük Yapar Mı .. HPV Kulübü
 

HPV  Tedavisi kısırlık ve düşük sebebi midir,

Leep Konizasyon sonrası Kısırlık Ve Düşük yapma Olasılığı Nedir

iyi akşamlar , ben serbest avukat olarak Antalya da yaşıyorum ve 39 yaşındayım . Eşimden 4 yıl önce ayrıldım bu arda birkaç erkek arkadaşım oldu, Bir tanesinde sonradan öğrendim HPV portörü imiş ve tedavi oluyormuş, bana ilişkimizin başında söylemedi.

Bundan1 sene önce rahim ağzı kanseri başlangıcı atlattım siğiller oluşmuştu ilaç ve dondurma tedavisiyle bu süreci atlattım ve geçen sene adet düzensizliğim yüzünden doktora gittim ve  rahim ağzında yara gördü smear testi ve kolposkopi biopsi CİN1 fakat endoservikal küretaj da CİN 2 çıktı. Ve LEEP konizasyon yapıldı.

 LEEP sonrası  bağışıklı için devamlı vitaminler, beta glukan ve çinko kullanmaya başladım şuan kullanmaya başlayalı 1 sene oldum şuan herşey yolunda smear tahlil sonuçlarımda iyi fakat doktorum aile yakınımız olduğu için bana gerçekleri söylemediğini düşünüyorum aslında tek merakım var benim gördüğüm tedaviler dolayı gebe kalma olasılığım nedir, LEEP işlemi ve rahim ağındaki HPV virüsü düşük sebebi olur mu ?? rahim ağzı kanserini atlattım şuan herşey yolunda kontrol altındayım devamlı ama birde size sormak istedim şimdiden çok teşekkür ederim ilginiz için .. gördüğüm tedavilerden dolayı anne olabilecekmiyim ?? 1 seneye kadar ikinci evliliğimi  yapacağım bana HPV bulaştıran kişi ile, eğer böyle bi kısırlık veya düşük ihtimali  olasılık  HPV ye bağlı varsa şimdiden bilmek istiyorum

 

ASCUS nedir, ASCUS Tanı ve Tedavisi, ASCUS HPV 16 18, ASCUS Kolposkopi Sonuçları

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.