HPV Cinsel Hayatı Bitirdi, Genital Siğil Kondilom Tedavisin Cinselliğe Etkisi
 

HPV Cinsel Hayatımı Bitirdi,

HPV Fobisi

4 yıllık evliyim, Antalya da yaşıyorum ve bir bankada çalşıyorum. Evliliğimizin birinci yılında eşimim panisinde ve kasıklarında hpv siğilleri çıktı, 10 ay süre ile burada bir doktora gidip devamlı yaktırdı ve artık çıkmıyor, Gençlik yılarından kalan bir hastalıkmış. Bende test yapıldı ve HPV çıkmadı, bana bulaşmamış fakat o zamandan beri bende eşimdeki bu hpv hastalığı fobi oldu ve cinsel hayatımı altüst etti. HPV CİNSEL HAYATIMI BİTİRDİ.

Eşimle yaşadığım cinsel birleşmeden artık hiç zevk almıyorum. Bırakın birleşme esnasını, öpüşmek bile hiçbir şekilde ilgimi çekmiyor, hiçbir şey hissetmiyorum, hep o hpv ve genital siğiller ve bana bulaştırma ihtimali aklıma geliyor.. Sanki kadınlığım, hislerim kurumuş gibi.. (İlk cinsel deneyimimi eşimle yaşadım, eşimden önce bir erkek arkadaşımla ufak temaslarım oldu onda da hiçbir şey hissetmedim ve tam ilişkide eşim dışımda kimseyle olmadı.

 Ciddi bir şekilde hissiyatsızlık sorunum var. Vajinal ıslaklık oluyor, klitoris uyarılması ve orgazmı var ama vajinal orgazm ve dediğim gibi öpüşme ve dokunuşlardan hiçbir şey anlamıyorum, anlama istemiyorum. fizyolojik olarak bir sorun yok gibi. her şey psikolojik gözüküyor. bir cinsel terapi uzmanıyla birkaç seans görüştük. benim hayallerimin, fantezilerimin  hpv sebebi ile eşimle  cinselliğin zevk vermediğini anlattı. önce bu kurguyu kafandan atmalıyız dedi.  Bazı eved ödevler verdi ve bir de kitap tavsiye etti ama maalesef maddi açıdan sıkışık olduğumdan dolayı tedaviyi yarım bıraktım. sanırım bir umut ışığı da görmedim,  HPV yi ve buma bağlı kanser korkusunu aklımdan çıkaramıyorum ..bir mucize bekliyorum.. çok gencim,  benim gibi bu sorunu yaşayan kaç kişi vardır.kendimi lanetlenmiş gibi hissediyorum, çok mutsuzum. Eşime de acıyorum fakat artık  cinsellik benim için bir görevden başka bir şey değil.  HPV fobisinden nasıl kurtulabilirim.

 

Genital Siğil Tedavisi Sırasında Cinsel İlişki / HPV Tedavisi Cinsellik

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.