HPV Boşanma Davası sonucu, HPV Boşanma Sebebi Mi, Eşim Beni Aldattı Mı Anlamına Gelir .. HPV liler Kulübü
 

Hpv boşanma sebebimi, HPV virüsü kapmamın nedeni aldatılmak mı
HPV Boşanma Davası

Ben az önce mail adresinizi sekreterinizden aldım. Size hpv ile ilgili sorum olacaktı. Videolarinizi izledim ve hiç hpv yi bu kadar iyi anlatan bir doktor görmedim. Tebrik ederim hocam. Ben 24 yaşındayım ve İzmir de yaşıyorum. 1 yıl önce genital siğil çıktı ve Aldara kremi kullandım , geçmedi üç kere yaktrıdım, lazer ile tedavi ettim ve geçti gibi bişey.size  genital siğil resim de izniniz varsa gönderiyorum.

Smear testim temiz çıkıyordu eskiden  6 ay önce yapıldı en son. Hpv siğil olmasına rağmen negatif çıktı fakat geçen hafta ilk defa pozitif çıktı ve hpv high risk taşıyıcı olduğumu öğrendim. HPV TIP 51 , Tip 18 mişim.

Duyduğumdan beri çok kötü bir haldeyim. Daha çok gencim. Evliydim 3 yıllık ve eşim bana bulaştırdı diye boşanma kararı aldım çünkü yasak ilişkileri olduğunu tahmin ettiğim  herhalde eşimden geçti bana.

Boşanma davasını HPV sebebi ile açmayı düşündük, eşim bana hpv bulaştırdı kanser riskine attı diye. Fakat avukatım araştırmış, HPV sebebi ile dava açmak sonuç vermiyormuş hatta bizim aleyhimize de sonuçlanıyormuş. HPV kişiye özel olmayan herkezde olabilecek, nadiren dış ortamda bulunan, insanların yıllardır bilmeden taşıyıcı yani portör olabildiği, tam bir cinsel ilişki olmadan yani bakirelerde de olabildiği , kısacası benim de aynı şekilde bu durum mevzubayis olmasa da evlilik öncesi sürütnme yolu ile hatta ve hatta ben de evli iken yasak ilişki ile alabilmiş olabileceği suçlaması ile karşılaşabileceğim söylendi. Avukatım 3 tane örnek dava bulmuş ve hepsinde de HPV yalnız başına boşanma sebebi ve ceza sebebi görülmemiş. Bu konuda çok araştırma yaptık ,HPV sebebi ile boşananlar yorumları okudum, benim gibi olan HPV li koca mağdurları örneklerini de okur musunuz hocam

http://www.hpvforum.net/index.php?topic=666.0

http://www.genitalsigil.org/forum/?part=oku&id=124&pid=127&urun=189

 Sonuçta biz de anlaşmalı boşanmaya karar verdik fakat bu HPV pozitifliği beni korkutuyor.

Şimdi ne olacak endişesi sardı beni , Geçer mi kendiliginden? 2 senedir hpv yoktu DNA da şimdi ise high risk tip 51 ve HPV 18  olmasi ne anlam ifade ediyor? Ölüm korkusu sardı beni gerçekten kafam çok karışık.

Çok stresli bir dönem geçirdim acaba o yüzden mi patlak verdi anlamıyorumiş. Şimdi tekrar smear bakılacak. HPV high risk geçme ihtimali varmı hocam?Hep böylemi kalır yoksa?Kanser olma ihtimalim kaç hocam? Dünyam yıkıldı inanın İlgilenirseniz çok mutlu olurum hocam.

 

HPV tuvaletten bulaşır mı, Genital Siğil HPV eşyadan geçer mi / HPV Forum

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.