HPV 16,33,39 Tedavisi....HPV Kulübü
 

HPV 16 tedavisi

HPV 33 Tedavisi

HPV 39 Tedavisi

Nevra hanım merhaba.  Samsun da yaşıyorum. Geçen yıl partnerimde HPV olduğunu fark ettik. Bende bu sebeple semar testi yaptırdım ve malaesef hpv +.  Daha kötü kısmı ise tiplemelerinin yüksek risk grubunda olması (Tip 16, 39 ve 33).

 Fakat son olarak siğil de çıktı. Muayene oldum ve bu genital siğillerden bendede çıktı önce kadın doğuma gittim bir kaç ilaç verdi ve pap smir aldı sonrasında beni cildiyeye yönlendirdi o bazı kan testleri istedi Pazartesi günü sonucları alıcam.cildiyedeki doktor bir ilaç yazdı    asitle genital siğilleri  söyledi ancak ben pek güvenedim daha sonrasında beni rahatsız edicek bir görüntü olmasını istemem int yazılarınızı okudum gelip muayene olmak isterim. Bana ücretleriniz hakkında bilgi verebilirmisiniz.

Bu nedenle oldukça kaygılıyım. Düzenli smear testlerimi yaptırıyorum. Şuana kadar2 kez yaptırdım ve temiz çıktı. Gardasil HPV aşımsı  aşımı da oldum. Ama kansere sebep olma riski çok fazla anladığım kadarıyla bu tiplerin. Şuan bana ve partnerime önerebilecekleriniz var mı acaba? Samsundan size tedavi için geleceğim, önden yapmamız gerekenler nedir.Gerçekten çok çok kaygılıyım


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.