HPV / HİV / AİDS ilişkisi ....HPV Kulübü
 

HPV olan HİV Aids Hastası Olur Mu? HPV ve AİDS HİV arasında ilişki var mı, Her HPV Hastası AİDS testi de yapmalı mı?

Tedavi Edici HPV Aşısı Piyasada Var mı?

25 yaşında bekarım Bursalıyım. Hpv ile ilgili yazılarınızı okudum genitalsigil.net sayfasında benim partnerimde genital siğil olduğunu fark ettik yurt dışında gemide çalıştığından sadece cit doktorunun verdiği genital siğil için krem Aldara kullanabiliyor.

hpv olan bir kişide hıv de oluyor mu??  HPV ve AİDS HİV arasında ilişki var mı, Her HPV Hastası AİDS testi de yapmalı mı?   en büyük korkumuz tedavi olamadığı için internetten araştırdıklarımızla yetiniyoruz.  Cinsel yolla bulaşan başka hastalık olabilir mi bende,kendim de doktora gittim aşı olmak için ama doktor tavsiye edilmediğini bende her hangi bir belirti olmadığını söyledi içimi hiç rahatlatmadı açıkçası partnerim geldiğinde size tedavi için geleceğiz sizden rica ediyorum yardımcı olun. Size ayrıca  birkac sorum olacak.

1) Hpv vucuttan atilabiliyor mu? Gunumuzde artik "evet bu hastalık geçti gitti" diyebilecek bir noktaya gelindi mi tip literaturunde?

2) Hpv tedavi edici aşıda hangi aşamaya gelindi? Ne zaman hastalar üzerinde kullanılacaktır? Etkisi nedir?  Hpvyi vucuttan atmaya mi yöneliktir?

3) HPV pozitif olan kaç kişide ayrıca AİDS HİV riski veya başka cinsel ilişki ile geçen hastalık vardır.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.