Hayalarda Siğil Tedavisi / HPV Tedavisi Sonrası Oral Seks..Bulaşır Mı... HPV Kulübü
 

Hayalarda siğil tedavisi ve Nitrojen tedavisi

Oral seks ile tedavi sonrası geçer mi 

Hocam merhabalar sitenizi gezdim dolaştım okudum cok faydalı oldu bircok bilmediğim bilgiye edindim. bende de aynı sorun var genital siğil. penis dibinde 5 ila  6 adet olmasıyla birlikte hayalarımın alt kısmında da küçük küçük pütür pütür çok sayıda siğilelime gelıyorlar.

 Doktora gıttım sıvı nıtrojen sıktı fakat hayalarımda bu sıvı nitrojen tedavisi çok ağrı yaptı ve yaralar oldu ve hiçbir işe yaramadı Buna dondurma tedavisi de diyorlarmış fakar siğiller karardı düşmedi ve yara oldu. Hayalarımdaki ağrı yürüme güçlüğü yaptı.

 Hayalarımdaki siğiller gitmedi ama daha baska napmam gerek ben kalıcı genital siğil tedavisi ne yapmalıyım lazer  veya başka bir yaktırmalımıyım . Haylarda ve kasıklarda genital siğil tedavisinde krem tedavisi kullanmak yararlı olur mu, forumlarda kondilomlar ve hpv için krem tedavisi yorumlarını okudum pek iç açıcı değil

Erkekte siğil genital bölgedeki  tekrarlama riskini en aza indiricek bir tedavi şekli var mı ve bir sorum olacak ben nitrojenle bunları dökmedi daha sonra başka bir yöntem ile  yaktıktan sonra ilişkiye girdiğimde karsı tarafa yine bulastırmıs olacakmıyım . tedavi edilmiş yok edilmiş olmasına rağmen oral seks yada normal seks yaşadıgımda karsı tarafa bulustırmıs olurmuyum lütfen biraz bilgilendirirsenız sevirim . durum olması halinde kliniğinize gelmeyi düşünüyorum izmitten

 

Oral Seks İle HPV Bulaşma Olasılığı Nedir

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.