Hangi Marka AHCC İyi ve Etkili / AHCC Kullanım Kılavuzu .. HPV Kulübü
 

Hangi marka AHCC Kullanmalıyım,
 AHCC nasıl kullanılır,
 Lazer HPV tedavisinden Fayda Gördüm

6 ay önce lazer ile vajina ve rahim ağzımdaki siğilleri yakmıştınız. Şu an Moskova da yaşıyorum tekrarlamadı ve burada kontrole gittim doktorum da temiz dedi buradaki Bana yaptığınız HPV testinde hatırlarsanız tip 16 ve 54 çıkmıştı. Bu kötü tip HPV ler beni korkutuyor  ve bana tavsiye ettiğiniz AHCC ilacını kullanmak istiyorum.

Şu an bahsettiğiniz ilacı sipariş edeceğim ancak son bir teyid almak istedim ancak anladıgım kadarıyla aktif HPV  tedavisinde bünyeyi güçlendirip bağışıklığı güçlendirerek HPB virüsünden kurtulmak için  kullanılıyor bu ilaç. öncelikle ilaç adı dogru mu AHCC diye. Çok sayıda satan firma ve marka var, hangi marka AHCC kullanmalıyım? bir de ben siğillerim yokken de bunu kullanmalıyım? 6 ay gibi bir sureden bahsetmiştiniz eğer ilaç bahsettiğiniz ilaçsa ve  6 ay kullanmam gerekiyorsa siparişi ona göre vereceğim son kez yardımınıza ihtiyaç duydum.

AHCC nasıl kullanılıyor ve günde kaç gram almam gerek..şimdiden çok teşekkur eder ve sizin gibi özveriyle işini yapan bir hekimle rastlaştığım tanıştığım  için çok memnun olduğumu bilmenizi isterim.  iyi çalışmalar dilerim.

 

HPV den En Kısa Sürede Kurtulmanın Yolu, HPV Kesin Kurtuluş Var Mı?

 

.

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.