Hangi Doktora HPV Genital Siğil Tedavisi İçin Gitmeli .. HPV Kulübü
 

Kondilom tedavisi hangi doktora gitmeli

Nevra hanım,  Hakan bey..Sitenizdeki Kondilom ile ilgili bilgileri okudum, 24 yaşında erkeğim,  bundan 5-6 ay önce anal bölgemde ufak siğilimsi parçalar oluşmaya başladı, şuan yine var, bende internet ortamından bu konu hakkında bilgi edinmeye başladım.

Gaziantep te  da ikamet ediyorum, üniversitesi genel cerrahi bölümüne gittim, ordan dermotoloji vs derken biraz sağa sola gönderidim, pek ilgilenen olmadı, dışarıda özel bi doktora sonuçta gittim genel ,burdaki siğilden parça alacaklarını söyledi,bu parçalar ufak şuan.

bana parçayı alıp  patolojik testten sonra teşhis koyabileceklerini söylediler, cerrahi yöntem olduğu için bu işlemi yaptırmadım.

bana bu konuda yardımçı olabilirmisiniz, nereye başvurabilirim, kondilom için hani doktora gitmeliyim çalışan biriyim, istanbulamı gelmem gerekiyor, tedavi yönteminin amliyatla  değil sizin araştırmanızdaki gibi lazer veya daha farklı bir yöntemle olması daha iyi olabilir.Gaziantepte iyi bir HPV doktoru veya yakın illere beni yönlendirebileceğiniz doktor varmı, bana yardımcı olabilrmisiniz.Olmazsa İstanbul a geleceğimiyi çalışmalar

 

HPV Kliniği / Genital Siğil Kondilom Tedavi Merkezi İstanbul / HPV Uzman Doktor

 

 

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.