Genital Siğilleri Kanattım   .. HPV Kulübü
 

Genital Siğilleri  Kanattım ve Yayıldı

İyi günler Hakan bey,

23 yaşında, cinsel hayatı aktif bir erkeğim fakat bu zamana kadar çok fazla eşli olmadım. Bir seneyi aşkındır kız arkadaşım ile güzel bir ilişkimiz var.Son 1 aydır dikkat ettiğim ve gözlemlediğim kadarı ile penisimin üst bölgesinde üzerinde yada ucunda değil, penisten miğdeye doğru olan bölgede 1-2 tane ufak olarak siğil çıktı. İlk önceleri fazla önemsemedim ve geçeceğini düşündüm fakat bu siğiller dağanık olarak yayılarak, sayıları artmaya başladı ve ilk önce çıkan siğillerde büyüme oldu. Herhangi bir kaşınma söz konusu değil fakat bölgeyinin temizliğini yaparken ister istemez siğilleri kanatabiliyorum.

İnternetten araştırdığım kadarı bu rahatsızlık kansere kadar ilerleyebiliyormuş. En kısa zamanda konu ile ilgili bir doktora gitmek istiyorum fakat daha önce sizinde yazmış olduğunuz yazılardan ve bilgilerinizde faydalanmak isterim.

 

Konu ile ilgili beni daha fazla bilgilendirirseniz çok sevineceğim,

 

İlginize şimdiden teşekkür ederim,

 

Genital Siğil Tedavisi Sırasında Cinsel İlişki / HPV Kondilom Tedavisi Sırasında Cinsellik

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.