Kondilom Yakma Dondurma Fiyatları .. HPV Kulübü
 

Genital Siğil Yakma Dondurma Tedavisi Fiyat

Merhaba  Doktor Nevra hanım öncelikle iyi günler bol kazançlar dilemek istiyorum. Ben 21 yaşında çok sık cinsellik yaşamayan biriyim  üç kişi ile bir deneyimim oldu

son cinselliğimden bir kaç hafta sonra bir kaşıntı hissettim ancak çok önemsemedim, bu kaşıntı ile birlikte yoğun akıntı gelmeye başladı onun üzerine bi 3 ay sonra devlet hastanesinden randevu alarak doktora gittim öncelikle yoğun iltihabın için ilaç ve fitil tedavisi yapıldı ardından bir hafta sonra smear testi yapıldı şuan sonuçların çıkmasını bekliyorum.

 Doktorum genital bölgede iç dudak kısmında siğillerin oluştuğunu söyledi çok ciddi bir açıklama yapmadı aldara diye bir krem önerdi ancak devlet ödemez dedi beni gönderdi. Sitenizi biliyordum direk sitenizi açıp bilgileri okudum yazmak size danışmak istedim. Şuan çalışmıyorum kliniğinize gelip muayene olmayı çok isterim ancak hiç durumum yok.
siğillerin azlığından dolayı yakmaya gerek yok dedi doktor, fakat adlara hiç işe yaramadı, fakat hızla ilerleyebilen çoğalan bir virüs için bu yakma ve ya dondurma işlemi kliniğinizde minimum kaç tl den başlıyor taksit imkanı sunuyor musunuz ? Cevaplar yardımcı olursanız sevirim . Sağlıklı günler mutlu yarınlar dilerim

 

Genital Siğil Tedavisi Fiyatları, HPV Kondilom Tedavi Fiyatları

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.